Šaha turnīru rezultāti

Rezultāti: nesen beigušies turnīri Latvijā

Dati no Chess-Results

Ogres Šaha pavasaris-2020Ogres novada 6.atklātais starptautiskais čempionāts ātrajā šahā2020-04-05
1st ICCD Nordic - Baltic Deaf Chess Championship 2020 03.-05.04.2020-04-03
Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm 28.03. - 29.03.2020. (RŠS)2020-03-29
Latvian 2020 senior chess championship28.-29.03.Salaspils Sporta nams Smilšu iela 12020-03-29
RTU kauss skolēniem šahā 20202020-03-28
Latgales Jauniešu šaha līgas IV sezonas Komandu čempionāts2020-03-27
Georgija Makovska piemiņas kauss, bērnu un jauniešu ātrā šaha turnīrs2020-03-22
Latvijas 2020. gada vīriesu čempionāta Zemgales reģionālā atlase2020-03-22
Jaunmārupes pamatskolas pavasara turnīrs 20.03.2020.2020-03-20
Liepaja amber cup junior 2020 2 stage A- ATCELTS!!!2020-03-17
Liepaja amber cup junior 2020 2 stage B ATCELTS!!!2020-03-17
Mārupes Valsts ģimnāzijas pavasara turnīrs 16.03.2020.2020-03-16
Balvi District Open Chess Tournament 2020, Group A (Open), ATCELTS!!!2020-03-15
Balvi District Open Chess Tournament 2020, Group B (U16) ATCELTS!!!2020-03-15
Balvi District Open Chess Tournament 2020, Group C ATCELTS!!!2020-03-15
Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm 14.03. - 15.03.2020. (RŠS)2020-03-15
Latvian Championship Vidzeme Regional Qualifier 13.-15.03.2020.2020-03-15
Liepaja chess team championship 20202020-03-14
Liepaja chess team championship 2020 ATCELTS!!!2020-03-14
Saulkrasti rapid chess championship 2020 Turnīrs tiek atcelts !!!!!!!!!!!! Saulkrastu domes rīkojums2020-03-14

Rezultāti: nesen beigušies turnīri ārzemēs

Dati no Chess-Results

Adamovics Aleksejs The Baltic Way 2020 (A) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Andrusevics Jegors The Baltic Way 2020 (D) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Aprups Rinalds The Baltic Way 2020 (A) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Derbenev Arseniy The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Diners Kirils The Baltic Way 2020 (D) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Francs Marats The Baltic Way 2020 (B) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Gailevska Milana The Baltic Way 2020 (D) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Groma Marta The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Jakubsevicus Raimonds The Baltic Way 2020 (B) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Jansone Melanija Luize The Baltic Way 2020 (B) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Jeronovics Toms The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Macuks Timofejs The Baltic Way 2020 (A) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Maklakova Dafne The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Maklakova Naomi The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Merzlovs Timurs The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Podgornijs Bogdans The Baltic Way 2020 (B) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Podgornijs Makars The Baltic Way 2020 (B) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Savicevs Arsenijs The Baltic Way 2020 (B) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Skreitule Undine The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29
Spirkova Marija The Baltic Way 2020 (C) !!!POSTPONED!!!2020-03-29