III Baldone Rapid chess championship 2019 Latvian trainer Zigurds Pigits memorial

ChessRiga Tituls Dalībnieks ELO Perf. +/- Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Punkti Buholcs 4 5 6 7 Vieta
1 LAT FM Krustkalns Kristaps 2171 2349 40.2 6(4+2) 1(0+1) 1(1+0) 6.5 39.5 3 2 1 3 1
2 BLR WIM Badelka Olga 2224 2411 43 6(2+4) 1(0+1) 1(1+0) 6.5 38.5 2 1 2 1 2
3 LAT FM Tronenkovs Valdis 2312 2271 1.4 6(3+3) 1(1+0) 1(0+1) 6.5 36.5 11 8 5 2 3
4 LAT FM Mustaps Matiss 2462 2264 -20.4 5(2+3) 2(1+1) 1(1+0) 6 38 4 6 4 6 4
5 RUS GM Sveshnikov Evgeny 2484 2303 -13.4 5(4+1) 2(1+1) 1(0+1) 6 37 6 3 7 8 5
6 LAT FM Semjonovs Ilja 2143 2189 16.2 5(3+2) 2(1+1) 1(0+1) 6 34.5 19 11 12 9 6
7 LAT MK Batashevs Arsens 2154 1995 -16.6 6(3+3) 0(0+0) 2(1+1) 6 32.5 42 28 20 11 7
8 LAT GM Lanka Zigurds 2444 2202 -23.6 5(4+1) 1(0+1) 2(0+2) 5.5 37 7 4 10 13 8
9 LAT MK Kurpnieks Vairis 1939 2010 16.2 5(2+3) 1(1+0) 2(1+1) 5.5 32.5 26 17 9 5 9
10 LAT NM Daudzvardis Janis 1976 2028 18.2 5(3+2) 1(1+0) 2(0+2) 5.5 32.5 16 16 8 4 10
11 LAT MK Agafonov Yuri Dr 2096 2205 25.6 5(4+1) 0(0+0) 3(0+3) 5 39 9 7 3 7 11
12 LAT FM Klimakovs Sergejs 2265 2177 -10 4(2+2) 2(1+1) 2(1+1) 5 38 1 5 6 14 12
13 LAT NM Mierins Eriks 2127 2117 4 5(3+2) 0(0+0) 3(1+2) 5 35.5 13 9 13 10 13
14 LAT MK Laimins Lauris 2156 2032 -7.6 4(2+2) 1(1+0) 2(1+1) 5 35.5 5 12 22 15 14
15 LAT MK Golsta Madara 1791 2008 50 5(4+1) 0(0+0) 3(0+3) 5 34.5 29 20 14 20 15
16 LAT MK Bolsakovs Vadims 2127 2040 -8.2 5(1+4) 0(0+0) 3(3+0) 5 33 17 10 16 12 16
17 GER MK Bogorad Michail 1924 1967 10.6 5(2+3) 0(0+0) 3(2+1) 5 32.5 28 21 15 25 17
18 LAT MK Gudovskis Konstantins 2132 1947 -18.2 3(2+1) 4(2+2) 1(0+1) 5 32.5 18 14 19 17 18
19 LAT NM Smorodinskis Igors 2160 2022 -18.8 5(2+3) 0(0+0) 3(2+1) 5 32 8 19 11 21 19
20 LAT MK Brikers Aleksandrs 2088 1962 -11.2 5(3+2) 0(0+0) 3(1+2) 5 31.5 14 23 35 27 20
21 LAT FM Levchenkov Vitaly 2152 1970 -25.4 4(2+2) 2(1+1) 2(1+1) 5 31 20 13 23 22 21
22 LAT MK Melderis Uldis 1942 1954 7 4(2+2) 2(0+2) 2(2+0) 5 30 21 15 25 19 22
23 LAT MK Zarovs Aleksandrs 1812 1843 10.2 4(2+2) 2(0+2) 2(2+0) 5 28.5 39 29 41 33 23
24 LAT I Springis Jevgenijs 1727 2026 48.4 4(2+2) 1(0+1) 3(2+1) 4.5 34 31 22 30 24 24
25 LAT MK Morozli Grigorijs 1884 1937 12.2 4(3+1) 1(0+1) 3(1+2) 4.5 34 23 32 24 18 25
26 LAT MK Isakovs Janis 1865 1948 15 3(2+1) 3(2+1) 2(0+2) 4.5 33.5 33 25 17 16 26
27 LAT MK Avotins Maigonis 1870 1812 -7.2 4(1+3) 1(1+0) 3(2+1) 4.5 29.5 32 26 32 28 27
28 LAT I Kuznecova Marija 1479 1774 49.6 4(3+1) 1(0+1) 3(0+3) 4.5 28.5 46 41 29 39 28
29 LAT I Stivrins Eriks 1614 1711 22 4(3+1) 1(0+1) 3(1+2) 4.5 28.5 50 34 44 34 29
30 LAT MK Alainis Artis 1763 1653 -4.4 4(1+3) 1(1+0) 3(2+1) 4.5 28 36 43 42 35 30
31 LAT MK Vambute Dana 1757 1621 -6.8 4(2+2) 1(1+0) 3(1+2) 4.5 27.5 41 38 27 40 31
32 LAT NM Stasans Aivars 2020 1831 -29.6 4(2+2) 0(0+0) 4(2+2) 4 35.5 10 18 31 23 32
33 LAT I Vingris Mikelis 1708 1966 41.4 4(2+2) 0(0+0) 4(2+2) 4 32 12 27 18 26 33
34 LAT MK Golsta Ramona 1731 1835 22 4(3+1) 0(0+0) 4(1+3) 4 31.5 30 44 34 41 34
35 LTU MK Mulevicius Andrius 1798 1790 3.2 4(2+2) 0(0+0) 4(2+2) 4 31 43 31 21 30 35
36 LAT I Filipovs Jevgenijs 1687 1753 11.2 3(2+1) 2(1+1) 3(1+2) 4 30.5 40 48 33 29 36
37 LAT MK Steinbergs Viktors 1764 1641 -4.8 3(2+1) 2(1+1) 3(1+2) 4 30.5 25 37 26 31 37
38 LAT MK Berzins Atis 1973 1809 -28.8 4(2+2) 0(0+0) 4(2+2) 4 30 15 24 36 42 38
39 LAT MK Smilga Kristaps 1958 1730 -38.2 4(2+2) 0(0+0) 4(2+2) 4 29 34 49 38 32 39
40 LAT I Avsitidijskis Leonids 1506 1794 45.6 4(2+2) 0(0+0) 4(2+2) 4 28.5 27 45 52 44 40
41 LAT WMK Burkevica Ilze 1724 1583 -2.6 4(1+3) 0(0+0) 4(3+1) 4 27.5 54 62 54 48 41
42 LAT I Zakis Zigurds 1541 1562 8.2 4(1+3) 0(0+0) 4(3+1) 4 25.5 58 51 56 50 42
43 LAT I Bogdanovics Kirills 1710 1679 -13.2 3(1+2) 1(0+1) 4(3+1) 3.5 30 38 50 43 36 43
44 LAT I Bockarjovs Vasilijs 1652 1638 4.4 3(1+2) 1(0+1) 4(3+1) 3.5 30 44 30 40 47 44
45 LAT I Vernuks Vjaceslavs 1692 1599 -14.6 3(1+2) 1(1+0) 4(2+2) 3.5 29.5 22 33 45 38 45
46 LAT MK Afanasjevs Aleksandrs 1768 1548 -17.2 3(1+2) 1(1+0) 4(2+2) 3.5 29 24 36 28 37 46
47 LAT MK Pavlovs Nikita 1974 1524 -61.8 2(1+1) 3(1+2) 3(2+1) 3.5 26.5 48 58 55 51 47
48 LAT I Lejasmeijers Varis 1448 1631 17.8 3(0+3) 1(1+0) 4(2+2) 3.5 26 47 57 65 55 48
49 LAT I Parhomenko Anastasija 1635 1526 -13.8 3(3+0) 1(0+1) 4(1+3) 3.5 24.5 57 52 58 56 49
50 LAT MK Barinovs Vitalijs 1701 1414 -46.8 2(0+2) 1(1+0) 4(2+2) 3.5 24 68 61 51 60 50
51 LAT NM Parhomenko Margarita 1703 1614 -23.4 2(1+1) 2(1+1) 4(2+2) 3 31.5 35 42 39 43 51
52 LAT I Ivanovskis Sergejs 1650 1768 9.8 3(2+1) 0(0+0) 5(2+3) 3 31.5 55 46 53 46 52
53 LAT MK Strods Kristaps Reinis 1714 1709 -13.8 3(2+1) 0(0+0) 5(2+3) 3 30 37 47 37 45 53
54 LAT II Tsarenko Sviatoslav 1325 1624 29.4 2(2+0) 2(1+1) 4(1+3) 3 28.5 49 35 46 54 54
55 LAT I Korovaikovs Vladimirs 1446 1624 20.4 2(0+2) 2(2+0) 4(2+2) 3 28 51 59 57 61 55
56 LAT II Oshins Valdis 0 1617 2(1+1) 2(1+1) 4(1+3) 3 26 52 40 47 49 56
57 LAT I Zvaunis Maris 1591 1473 -24.6 3(2+1) 0(0+0) 5(2+3) 3 25.5 60 55 60 52 57
58 LAT MK Gordievich Larisa 1667 1366 -35.6 2(1+1) 2(1+1) 4(2+2) 3 24.5 45 53 50 53 58
59 LAT I Dizurs Ilgonis 1454 1485 3.4 2(1+1) 2(2+0) 4(1+3) 3 23.5 66 56 64 59 59
60 LAT I Steinbergs Raivo 1352 1444 12 3(2+1) 0(0+0) 5(2+3) 3 23.5 63 65 61 62 60
61 LAT II Kalve Maris 1438 1453 -0.2 3(0+3) 0(0+0) 5(4+1) 3 22 62 69 62 64 61
62 LAT II Vasiljeva Sofja 1349 1506 9.4 2(1+1) 1(1+0) 5(2+3) 2.5 25.5 53 39 48 57 62
63 LAT I Gubanovs Ivo 1469 1437 -9.4 2(2+0) 1(0+1) 5(2+3) 2.5 25 59 54 49 58 63
64 LAT III Pukite Elza 1061 1303 7.4 2(1+1) 1(0+1) 5(3+2) 2.5 22.5 69 60 66 68 64
65 LAT I Vingris Janis 1452 1402 -13.8 2(2+0) 0(0+0) 6(2+4) 2 24.5 56 63 59 63 65
66 LAT II Babris Rihards 1035 1338 7.6 2(2+0) 0(0+0) 6(3+3) 2 24.5 61 66 67 65 66
67 LAT II Kokina Elizabete 1176 1198 -13 1(0+1) 0(0+0) 6(4+2) 2 23.5 70 64 63 66 67
68 LAT IV Lusts Ricards Martins 0 1134 1(1+0) 0(0+0) 6(3+3) 2 22.5 65 68 69 69 68
69 LAT II Gansone Aiga 965 1082 0 1(1+0) 0(0+0) 6(3+3) 2 20.5 67 70 70 67 69
70 LAT Kuznecova Polina 0 535 0(0+0) 0(0+0) 7(3+4) 1 20.5 64 67 68 70 70
71 LAT MK Janovskis Daniels 1615 705 -30.4 0(0+0) 0(0+0) 4(2+2) 0 20 71 71 71 71 71