Lejupielādēt šaha partijas

Latvijas spēlētāji ārzemēs

Spiediet uz bildītes, lai lejupielādētu PGN failu!

Svaigāko partiju saraksts

1 Kovalenko,I (2645) 1-0 Blohberger,Felix (2467) 2020.09.17 2.4 ch-Schachbundesliga 2020 A20
2 Kovalenko,I (2645) 1-0 Wegerle,J (2401) 2020.09.17 3.1 ch-Schachbundesliga 2020 D05
3 Kovalenko,I (2645) 1-0 Werle,J (2580) 2020.09.18 4.2 ch-Schachbundesliga 2020 E10
4 Lanka,Z (2391) 1-0 Lamby,P (2130) 2020.09.19 5.3 ch-Schachbundesliga 2020 C77
5 Kovalenko,I (2645) 1-0 Lagarde,Max (2657) 2020.09.19 6.1 ch-Schachbundesliga 2020 A31
6 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 1-0 Winkin,Pol (1801) 2020.09.18 2.41 European Online Youth U18 C75
7 Alainis,Artis (1919) 1-0 Coates,Sam (1589) 2020.09.18 3.39 European Online Youth U18 B13
8 Alainis,Artis (1919) 0-1 Sydoryka,Vladyslav (2355) 2020.09.19 4.26 European Online Youth U18 B13
9 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 1-0 Vogli,Erjon (1512) 2020.09.19 4.33 European Online Youth U18 B30
10 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 0-1 Damianou,Ioannis (2155) 2020.09.19 6.23 European Online Youth U18 C77
11 Alainis,Artis (1919) 1-0 Vantorre,Nils (1652) 2020.09.20 7.35 European Online Youth U18 B51
12 Alainis,Artis (1919) 1/2-1/2 Angelovic,Adrian (1994) 2020.09.20 8.30 European Online Youth U18 C00
13 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 1-0 Zvezdakoski,Matej (1917) 2020.09.20 8.33 European Online Youth U18 C90
14 Golsta,Ramona (1694) 1/2-1/2 Duson,Robin (1990) 2020.09.18 2.6 Euro Online Youth GU18 A46
15 Golsta,Madara (1941) 0-1 Hajiyeva,Laman (1982) 2020.09.18 2.10 Euro Online Youth GU18 B11
16 Golsta,Madara (1941) 1-0 Bucur,Denisa-Andreea (2063) 2020.09.19 4.10 Euro Online Youth GU18 B41
17 Golsta,Ramona (1694) 1-0 Danchanka,Zlata (1630) 2020.09.19 4.18 Euro Online Youth GU18 A48
18 Golsta,Madara (1941) 0-1 Maltsevskaya,Aleksandra (2242) 2020.09.19 5.3 Euro Online Youth GU18 B11
19 Golsta,Ramona (1694) 0-1 Schneider,Jana (2270) 2020.09.19 6.8 Euro Online Youth GU18 A46
20 Golsta,Madara (1941) 1-0 Ristic,Mladjana (1618) 2020.09.20 7.14 Euro Online Youth GU18 B10
21 Golsta,Ramona (1694) 0-1 Golsta,Madara (1941) 2020.09.20 8.11 Euro Online Youth GU18 A48
22 Golsta,Madara (1941) 0-1 Kvendseth,Thyra (2017) 2020.09.20 9.10 Euro Online Youth GU18 C45
23 Meshkovs,Nikita (2585) 1-0 Chocenka,D (2333) 2020.09.15 2 Titled Tuesday 15th Sept A16
24 Tronenkovs,V (2265) 1-0 Mendoza,B (1945) 2020.09.15 2 Titled Tuesday 15th Sept C13
25 Golsta,Madara (1941) 0-1 Langner,L1 (2377) 2020.09.15 2 Titled Tuesday 15th Sept B23
26 Golubovskis,Maksims (2268) 1-0 Roebers,J (2170) 2020.09.15 4 Titled Tuesday 15th Sept C89
27 Golsta,Madara (1941) 0-1 Zhou,Qiyu (2229) 2020.09.15 4 Titled Tuesday 15th Sept C45
28 Meshkovs,Nikita (2585) 0-1 Maghsoodloo,Parham (2676) 2020.09.15 4 Titled Tuesday 15th Sept A49
29 Meshkovs,Nikita (2585) 1-0 Baskin,R (2390) 2020.09.15 6 Titled Tuesday 15th Sept A10
30 Golsta,Madara (1941) 1-0 Koellner,Ruben Gideon (2330) 2020.09.15 6 Titled Tuesday 15th Sept B07
31 Tronenkovs,V (2265) 1-0 Mogirzan,Matei-Valeriu (1813) 2020.09.15 6 Titled Tuesday 15th Sept B01
32 Meshkovs,Nikita (2585) 0-1 Korobov,A (2688) 2020.09.15 7 Titled Tuesday 15th Sept A49
33 Golsta,Madara (1941) 1-0 Kaufman,R (2255) 2020.09.15 8 Titled Tuesday 15th Sept B45
34 Golsta,Madara (1941) 0-1 Mikheev,S (2291) 2020.09.15 9 Titled Tuesday 15th Sept C42
35 Vidruska,Renate (1998) 0-1 Berdychevaskaya,N (2208) 2020.09.15 10 Titled Tuesday 15th Sept C42
36 Naiditsch,A (2624) 1-0 Kovalenko,I (2645) 2020.09.20 7.1 ch-Schachbundesliga 2020 A47
37 Grutter,Tim (2253) 1-0 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 2020.09.18 1.16 European Online Youth U18 B06
38 Kaasen,Tor Fredrik (2386) 1-0 Alainis,Artis (1919) 2020.09.18 1.22 European Online Youth U18 B12
39 Miletic,Vuk (2149) 1-0 Alainis,Artis (1919) 2020.09.18 2.26 European Online Youth U18 D55
40 Alivodic,Dario (2103) 1-0 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 2020.09.18 3.21 European Online Youth U18 A42
41 Kukelko,Alexey (2346) 1/2-1/2 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 2020.09.19 5.24 European Online Youth U18 B06
42 Beddoe,Joseph (1541) 0-1 Alainis,Artis (1919) 2020.09.19 5.34 European Online Youth U18 D00
43 Stoyanov,Viktor (2240) 1-0 Alainis,Artis (1919) 2020.09.19 6.27 European Online Youth U18 D30
44 Cotic,Borna (2120) 1-0 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 2020.09.20 7.27 European Online Youth U18 B06
45 Cotic,Borna (2120) 1-0 Alainis,Artis (1919) 2020.09.20 9.28 European Online Youth U18 B11
46 Stevanic,David (2337) 1/2-1/2 Pakalns,Raivis Kristians (1768) 2020.09.20 9.29 European Online Youth U18 B06
47 Moerwald,Miriam (1743) 0-1 Golsta,Madara (1941) 2020.09.18 1.15 Euro Online Youth GU18 B38
48 Kuypers,Anouck (1315) 0-1 Golsta,Ramona (1694) 2020.09.18 1.27 Euro Online Youth GU18 B35
49 Lehtinen,Helja (1880) 1-0 Golsta,Ramona (1694) 2020.09.18 3.9 Euro Online Youth GU18 D32
50 Skaslien,Ingrid (1976) 0-1 Golsta,Madara (1941) 2020.09.18 3.12 Euro Online Youth GU18 E60
51 Kostina,Veronika (1801) 1/2-1/2 Golsta,Ramona (1694) 2020.09.19 5.11 Euro Online Youth GU18 A13
52 Allahverdiyeva,Ayan (2088) 1-0 Golsta,Madara (1941) 2020.09.19 6.11 Euro Online Youth GU18 B38
53 Pecorini,Angie (1930) 0-1 Golsta,Ramona (1694) 2020.09.20 7.19 Euro Online Youth GU18 D30
54 Lagazauri,Tamar (1657) 1-0 Golsta,Ramona (1694) 2020.09.20 9.18 Euro Online Youth GU18 E01
55 Rasulov,Vu (2478) 1-0 Tronenkovs,V (2265) 2020.09.15 1 Titled Tuesday 15th Sept B36
56 Aizpurua,Patrick (2310) 1-0 Golsta,Madara (1941) 2020.09.15 1 Titled Tuesday 15th Sept D85
57 Karas,Marek (2193) 0-1 Meshkovs,Nikita (2585) 2020.09.15 1 Titled Tuesday 15th Sept E60
58 Zwirs,Nico (2453) 1/2-1/2 Golubovskis,Maksims (2268) 2020.09.15 1 Titled Tuesday 15th Sept A32
59 Vogel,Roven (2456) 1-0 Golubovskis,Maksims (2268) 2020.09.15 2 Titled Tuesday 15th Sept A33
60 Dwilewicz,K (2134) 0-1 Golsta,Madara (1941) 2020.09.15 3 Titled Tuesday 15th Sept B34
61 Mortazavi,A (2333) 0-1 Meshkovs,Nikita (2585) 2020.09.15 3 Titled Tuesday 15th Sept C50
62 Mohammad Fahad,Rahman (2319) 1-0 Tronenkovs,V (2265) 2020.09.15 5 Titled Tuesday 15th Sept B30
63 Temirkanov,D (2282) 1-0 Golsta,Madara (1941) 2020.09.15 5 Titled Tuesday 15th Sept B30
64 Pandey,Srishti (2026) 0-1 Golsta,Madara (1941) 2020.09.15 7 Titled Tuesday 15th Sept D93
65 Terletsky,O (2280) 1-0 Golsta,Madara (1941) 2020.09.15 10 Titled Tuesday 15th Sept B38

Dati tiek papildināti katru otrdienu.
Partiju pieraksta avots ir TWIC datu bāze.